pondělí 10. října 2011

Pohár Mistrů: Pospíšil stříbrný

Včera skončil na Konopišti Tipsport Pohár Mistrů golfových klubů. Jak název napovídá, startovat mohli jen mistři klubů ve hře na rány letošního roku. Do turnaje se přihlásilo 26 žen a 47 mužů. Po prvním kole byl náš mistr Michal Pospíšil na děleném prvním místě. Druhé kolo začal na Radecký Course skvěle. První devítku nechyboval, navíc na jamkách 3-5 přidal tři spojené birdie a byl o 2 rány v čele. Ve druhé devítce zahrál také šest parů, ale birdie nahradily bogey. Celkem výborných 72 a bohužel konečné druhé místo za  jmenovcem Michalem Kratochvílem /GCOLO, 76, 70/. Třetí končí Dominik Pietschmann /78, 73, YPGRL/. V ženské kategorii Sylva Michálková /PGCMO/ zopakovala 76 úderů z kola prvního a zvítězila před Kateřinou Slukovou /81, 75, GCOLO/ a Pavlou Vyoralovou /79, 77, GCAUS/.