pondělí 9. května 2011

NGTM a MT: kompletní sbírka

Kompletní sbírku medailí získali naši hráči při víkendových akcích, které pořádala Česká golfová federace. V Mladé Boleslavi se uskutečnil první turnaj nové Mid Tour ČGF. Pavel Vilimovský zahrál v obou kolech nejlepší číslo dne - včera 74, stejně jako nakonec stříbrný Tomáš Rančák /GCKAR, 78, 74/, ale v sobotu skvělých 71 (-1) a navždy se zapsal do análů ČGF jako historicky první vítěz turnaje Mid Tour. Třetí místo získal trochu překvapivě, ale zaslouženě Radek Tauš. Sobotních 79 zlepšil včera na 75! Medailovou sadu GCBER zkompletoval na Karlštejně při prvním turnaji Národní Golfové Tour Mládeže Jiří Zuska /78, 79/. V kategorii mladších žáků získal stříbro, když nestačil jen na suverénního Matyáše Zapletala /GCAUS, 75, 70/.